Oferta pracy - pedagog szkolny

24-09-2021

Oferta-pracy-pedagog-szkolny.jpg

Informacja o pracodawcy: Szkoły Infotech powstały w 2019 roku, a dziś uczęszcza do nich już ponad 300 uczniów i uczennic. Nasze szkoły to: Technikum Programistyczne, Liceum Ogólnokształcące i Fińska Szkoła Podstawowa. Stawiamy na innowacyjne metody nauczania, cyfrową szkołę i duży nacisk kładziemy na rozwój umiejętności miękkich.

Dlaczego szukamy pracownika: W tym roku do szkoły dołączyło ponad 100 uczniów i uczennic. W kolejnym roku nasza społeczność szkolna powiększy się o kolejnych stu. Chcemy wzmocnić nasz obecny zespół pomocy pedagogiczno psychologicznej o kolejną osobę.

Wymagania, czyli jakich kwalifikacji, umiejętności i kompetencji szukamy:

Szukamy osoby ciepłej i życzliwej, która zapewni uczniom trwałe i długoterminowe wsparcie. W procesie rekrutacyjnym bardzo docenimy takie cechy jak:

• otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów,

• empatia, czyli umiejętność wczucia się w sytuację drugiej osoby,

• cierpliwość i wytrwałość,

• szacunek wobec uczniów,

• autentyczność,

• dojrzałość emocjonalna,

• umiejętność słuchania drugiego człowieka oraz zadawania celnych pytań.

Kwalifikacje:

• ukończone studia wyższe o profilu pedagogicznym, lub:

• dyplom studiów psychologicznych oraz ukończone studia podyplomowe na kierunku pedagogika.

Pełny zakres obowiązków pedagoga szkolnego określony jest w ustawie Prawo oświatowe, oraz w stosownych rozporządzeniach.

Oferujemy:

• płaca powyżej średniej na białostockim rynku pracy,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość stałego rozwoju,

• miłą atmosferę pracy,

• wsparcie merytoryczne,

• praca na pełny etat.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

• CV z opisem wymaganego wykształcenia i przebiegiem kariery zawodowej,

• mile widziany krótki i zwięzły list motywacyjny (opcjonalnie)

Informacje aplikacyjne:

• Dokumenty aplikacyjne należy wysyłać na adres: praca@infotech.edu.pl w tytule podając: “Pedagog szkolny 2021”.

• Termin na nadsyłanie aplikacji: do 17 października 2021.

• Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

• W CV należy zawrzeć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".