Kadra pedagogiczna

Poznaj Kadrę

Szkoła Podstawowa INFOTECH działa zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Oświatowe. Realizuje treści podstawy programowej i zatrudnia kadrę profesjonalnych nauczycieli posiadających uprawnienia pedagogiczne. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na poziomie szkoły podstawowej i z największą pasją stara się przekazywać wiedzę w sposób interesujący i przystępny. Nieustannie kształcimy się i doskonalimy swój warsztat edukacyjny, aby jak najskuteczniej pracować z uczniami.

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkół INFOTECH

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkół INFOTECH

Absolwentka studiów Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor szkół. Zwolenniczka edukacji innowacyjnej opartej na nowoczesnych technologiach.

Katarzyna Kret

Koordynator SP INFOTECH, język angielski

Katarzyna Kret

Koordynator SP INFOTECH, język angielski

Znajomość języków obcych pozwala z większą otwartością patrzeć na świat i czerpać radość z jego poznawania. Jestem językoznawcą i tłumaczem z wykształcenia. Wspieranie młodych umysłów w nauce języka i poznawaniu kultury krajów anglojęzycznych oraz kontakty międzyludzkie dają mi mnóstwo pozytywnej energii, którą chętnie się z Wami podzielę. Jestem wielbicielką życia, ludzi, przyrody i przygody, nie lubię nudy

Justyna Nowacka

Koordynator SP INFOTECH

Justyna Nowacka

Koordynator SP INFOTECH

Z wykształcenia jestem prawnikiem, specjalizacja prawo oświatowe. Od ponad 6 lat zajmuje się sprawną organizacją kształcenia w szkołach niepublicznych. Moim hobby jest szeroko pojęta psychologia edukacyj na, podróże i zwierzęta - szczególnie koty. Motywowanie zarówno uczniów jak i kadry pedagogicznej do poszerzania swoich horyzontów daje mi niesamowitą satysfakcję. Wciąż poszukuję nowoczesnych rozwiązań organizacji pracy i zarządzania zespołami.

Zuzanna Sztabińska

Matematyka

Zuzanna Sztabińska

Matematyka

Praca z uczniami i poznawanie ich, jest dla mnie okazją do samodoskonalenia się i ciągłego poszukiwania najefektywniejszych metod. Robię wszystko, by uczeń rozumiał a nie uczył się na pamięć. Prowadzę zarówno zajęcia dodatkowe wyrównujące szanse edukacyjne jak i zajęcia rozwijające matematyczne zainteresowania. W swojej pracy cenię także bieżący kontakt z rodzicem. W wolnej chwili trenuję kolarstwo.

Elwira Małyszko

Historia, WOS

Elwira Małyszko

Historia, WOS

Naukę staram się łączyć z ciekawą formą przekazu. Dbam, aby zdobywanie wiedzy nie ograniczało się do wertowania podręczników, ale wyjścia w miasto, rozmowy z mieszkańcami oraz robienia zdjęć czy filmów. Cieszy mnie, kiedy uczniowie niejako przy okazji: robiąc zdjęcia, filmy, działając plastycznie - zdobywają wiedzę, to wyzwala w nich kreatywność i możliwość wielowymiarowego rozwoju.

Aleksander Ciwoniuk

Edukacja dla bezpieczeństwa

Aleksander Ciwoniuk

Edukacja dla bezpieczeństwa

Na swoich lekcjach przygotowuję uczniów do odpowiedniego reagowania w sytuacjach stwarzających zagrożenie życia lub zdrowia. Przede wszystkim kładę nacisk na pierwszą pomoc, bo wiem, że przede wszystkim ta wiedza przyda im się na każdym etapie życia. Lubię książki militarne i historyczne.

Patrycja Gołaszewska

Wiedza o kulturze, muzyka, plastyka

Patrycja Gołaszewska

Wiedza o kulturze, muzyka, plastyka

Animacja kultury, kulturoznawstwo i aktorstwo scen muzycznych to te edukacyjne ścieżki, które pozwoliły mi połączyć pasję z pracą zawodową. Scena to miejsce, w którym czuję się jak "ryba w wodzie" i właśnie tym uwielbiam inspirować ludzi, z którymi pracuję. Prowadzę zajęcia z przedmiotów artystycznych, emisji głosu i rehabilitacji głosu, prezentacj publicznych.

Marta Daniluk

Pedagog / Koordynator ds. rekrutacji

Marta Daniluk

Pedagog / Koordynator ds. rekrutacji

Moją pasją jest psychologia i szeroko pojęty rozwój osobisty. Uważam, że kontakt z drugim człowiekiem jest nieodłącznym elementem zrozumienia samego siebie. Doskonale sprawdzam się w roli "pośrednika" rozwoju ucznia w szkole. Już na etapie rekrutacji powoli wprowadzam ucznia do Społeczności INFOTECH. Dbam o to, by czuły się pewnie. Służę pomocą i dobrą radą.

Katarzyna Polak

Język Polski

Katarzyna Polak

Język Polski

Nie lubię rutyny szkolnej, dlatego zachęcam swoich uczniów do samodzielności i brania inicjatywy we własne ręce. Sama tworzę pomoce dydaktyczne, a jako muzyk - także piosenki edukacyjne. Jestem zwolenniczką wykorzystania potencjału narzędzi cyfrowych w edukacji, należę do ambasadorów eTwinning i trenerów warsztatów komputerowych eTwinning w woj. podlaskim. Jestem mentorem oceniania kształtującego w kursie CEO „OK Zeszyt” oraz trenerem Edukreatywności.

Monika Ustymiuk

Wychowanie fizyczne

Monika Ustymiuk

Wychowanie fizyczne

Wpajanie wiedzy, że sprawność fizyczna to nieodłączny element sprawności psychicznej i emocjonalnej to moja dewiza życiowa. Już od kilkunastu lat zarażam nią uczniów podczas lekcji. Staram się, aby ruch w każdej formie był naturalną częścią życia każdego młodego człowieka. Posiadam uprawnienia instruktorskie z zakresu: piłki ręcznej, piłki siatkowej, narciarstwa, aerobiku. Kocham taniec i kontakt z ludźmi. Wykonywana praca sprawia mi ogromną radość.

Marek Bagiński

Informatyka i technika

Marek Bagiński

Informatyka i technika

Świat techniki, elektroniki, informatyki to moja pasja. Cała dziedzina nowoczesnych technologii to pasjonująca kraina do odkrywania i do wykorzystywania tych odkryć w codziennym życiu. Stało się to moim celem w nauczaniu -chcę pokazać praktyczne zastosowanie zdobyczy techniki. Zadania do wykonania na lekcjach zawsze mają odniesienie do sytuacji z naszego życia.

Emilia Truszkowska

Kierownik ds. administracji szkoły

Agnieszka Bańkowska

Przedmioty zawodowe

Eugenia Busławska

Przedmioty zawodowe

Piotr Chilkiewicz

Przedmioty zawodowe

Małgorzata Dakowicz

Podstawy programowania

Jakub Ignaciuk

Przedmioty zawodowe

Dariusz Jankowski

Przedmioty zawodowe

Sylwia Karczewska

Język polski

Sylwia Korbut

Biologia

Aleksander Sawicki

Przedmioty zawodowe

Poznaj NAS!

Poznaj Kadrę, Dyrekcję oraz całą społeczność INFOTECH. Wjedź na nasz kanał YouTube i dowiedz się więcej.