Kontakt

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Najważniejsze kontakty

Katarzyna Kret

Koordynator SP INFOTECH, język angielski

tel: 534 080 000

Katarzyna Kret

Koordynator SP INFOTECH, język angielski

Absolwentka studiów Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor szkół. Zwolenniczka edukacji innowacyjnej opartej na nowoczesnych technologiach.

Justyna Nowacka

Koordynator SP INFOTECH

Justyna Nowacka

Koordynator SP INFOTECH

Z wykształcenia jestem prawnikiem, specjalizacja prawo oświatowe. Od ponad 6 lat zajmuje się sprawną organizacją kształcenia w szkołach niepublicznych. Moim hobby jest szeroko pojęta psychologia edukacyj na, podróże i zwierzęta - szczególnie koty. Motywowanie zarówno uczniów jak i kadry pedagogicznej do poszerzania swoich horyzontów daje mi niesamowitą satysfakcję. Wciąż poszukuję nowoczesnych rozwiązań organizacji pracy i zarządzania zespołami.

Marta Daniluk

Pedagog/Koordynator ds. rekrutacji

tel: 531 417 466

Marta Daniluk

Pedagog/Koordynator ds. rekrutacji

Moją pasją jest psychologia i szeroko pojęty rozwój osobisty. Uważam, że kontakt z drugim człowiekiem jest nieodłącznym elementem zrozumienia samego siebie. Doskonale sprawdzam się w roli "pośrednika" rozwoju ucznia w szkole. Już na etapie rekrutacji powoli wprowadzam ucznia do Społeczności INFOTECH. Dbam o to, by czuły się pewnie. Służę pomocą i dobrą radą.

Tu jesteśmy