Szkoła Podstawowa INFOTECH

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 i chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma istotnymi nowościami.

Mamy wspaniałą wiadomość dla rodziców uczniów o wyjątkowych zdolnościach, których ograniczenia finansowe stają na drodze do naszej szkoły. W nadchodzącym roku szkolnym Fundacja INFOTECH sfinansuje naukę jednego zdolnego stypendysty, co oznacza, że koszty edukacji przez cały okres nauki wyniosą 0 zł. Jest to również możliwe dzięki dobrowolnym wpłatom z 1,5% podatku, które stanowią ważne wsparcie dla naszej społeczności.

Jesteśmy również dumni z wprowadzenia nowego kierunku w ramach Technikum – Technik Informatyk. Ta decyzja jest odpowiedzią na sygnały pochodzące od branży, która boryka się z brakiem specjalistów informatycznych. Dane rządowe potwierdzają, że technik informatyk w województwie podlaskim jest zawodem deficytowym. Nasza oferta edukacyjna została dostosowana by sprostać potrzebom Przemysłu 4.0.

Jesteśmy bardzo dumni i z radością ogłaszamy, że nasza Szkoła Podstawowa INFOTECH jest już dostępna w ofercie. Tym razem warunki lokalowe nie stanęły nam na przeszkodzie w budowaniu wymarzonej szkoły. 🥰

Zapraszamy do przystąpienia do klasy 4 na rok szkolny 2024/2025.

Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do szczegółowego zapoznania się z ofertą edukacyjną, która została starannie opracowana, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających uczniów. Dla tych, którzy zdecydują się na wcześniejszą rejestrację, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na opłatę wpisową.

Czekamy z niecierpliwością na zgłoszenia i mamy nadzieję, że razem stworzymy wyjątkową przyszłość dla Państwa dzieci.