Z radością zapraszamy Was na Rodzinny piknik Szkół INFOTECH! Przygotujcie się na dzień pełen nowoczesnych technologii i rodzinnej zabawy.

Kiedy? 10 luty 2024 godz. 10-14
Gdzie? Szkoły INFOTECH, ul.Ciepła 40 (budynek Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych)

Przyjdź i dołącz do naszego Rodzinnego pikniku technologicznego w INFOTECH! To wydarzenie pełne innowacji i rozrywki, skierowane do wszystkich mieszkańców Białegostoku i okolic – zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych.

Atrakcje:

• Wielka gra INFOTECH, Gaming, VR, escape room, strzelnica laserowa, robo-pies, string art, monotypia, neurografika, rodzinne puzzle graficzne
  • Edukacyjne gry i zabawy, w tym kahoot z języka angielskiego, polonistyczny EscapeRoom, matematyczny Escape Book, gry językowe, koło fortuny, tapas w rytmach hiszpańskiej muzyki, british tea
  • Prezentacja prac uczniów koła twórców gier komputerowych
  • Możliwość zadawania pytań i rozwiązywania problemów technologicznych
  • Strefa kompetencji, zagadki lateralne, cytaty motywacyjne
  • Pamiątkowa sesja zdjęciowa
  • konkursy i nagrody dla całej rodziny
  • i wiele innych

To tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na Ciebie podczas Dnia Otwartego w INFOTECH. Dołącz do nas, aby wspólnie odkrywać świat technologii w przyjaznej i rodzinnej atmosferze!

Przyjdź i przekonaj się, że technologia może być fascynująca i dostępna dla każdego! Czekamy na Ciebie na Pikniku Technologicznym w INFOTECH!

Zapraszamy całe rodziny.
Wstęp wolny.