Szkoła Podstawowa INFOTECH

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział i przyczynili się do sukcesu Rodzinnego Pikniku Szkół INFOTECH, który odbył się 10 lutego 2024 roku przy ulicy Ciepłej 40.

Wasza obecność i entuzjazm dla nauki oraz technologii wypełniły to wydarzenie niezapomnianą atmosferą.

Ogromne wrażenie zrobiło na nas zaangażowanie w Wielką Grę Szkół INFOTECH, ciekawość podczas spotkania z Robo-psem, a także pasja i zapał, z jakimi eksplorowaliście świat wirtualnej rzeczywistości. Wasze umiejętności demonstrowane na strzelnicy laserowej, kreatywność w Escapebooku i Escape Roomie, a także logiczne myślenie, były dla nas niesamowitą radością.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować Pani Elżbiecie Półkośnik, a także wszystkim nauczycielom, wolontariuszom i osobom, które poświęciły swój czas i energię, aby to wydarzenie mogło się odbyć. 

Pragniemy również wyrazić naszą wdzięczność Podlaskim Retro Maniakom oraz Panu Marcinowi Kierzkowskiemu za niezwykłą wystawę starych komputerów i konsol z lat 80. i 90. Wasz wkład wzbogacił piknik o wyjątkową podróż w czasie i pozwolił uczestnikom odkryć korzenie współczesnej technologii.

Dziękujemy Wam za wspólne odkrywanie świata nauki i technologii, a także za budowanie niezapomnianych wspomnień. To dzięki Wam Rodzinny Piknik Szkół INFOTECH był tak wyjątkowy.